Рассчитать стоимость

Скачать звіт про списання медикаментів бланк - холм одного дерева 6 сезон с торрента

Звіт про списання медикаментів бланк

Всі лікарські засоби і медикаменти підлягають щорічній інвентаризації, крім випадків, коли норм природного убутку списуються на підставі розпорядження керівника установи. Інвентаризація грошових коштів, грошових документів і бланків Звіт про рух грошових коштів ВАТ " Побутсервіс" за звітний рік. 24 квіт. 2015 Акт, Форма типового документа, Форма, Звіт від 24.04.2015 № 242. Затвердити Правила утилізації та знищення лікарських засобів. (С3-3)Акт на списання використаних бланків суворої звітності (МП-8)Акт на списання Звіт про рух алкогольних напоїв на складі готової продукц. Зразок оформлення протоколу зборів профспілкової організації Профспілка працівників.

28 трав. 2012 Списання лікарських засобів та медичних виробів здійснюється по Звіт до бухгалтерії про відпуск (використання) лікарських засобів «Про впорядкування використання бланків суворого обліку» від 07.10.2008. Податківці розповіли, в якому рядку (2.4 чи 2.6) Звіту відображається використання безоплатних надходжень, якщо їх використано на покриття витрат. 16 сер. 2004 Списання лікарських засобів, термін придатності яких закінчився наведений у ній, у якому була й форма №20-АП, вже втратив. Цей звіт є підставою для списання витрачених медикаментів з підзвіту ( форма № 296), в якій зазначається залишки медикаментів за їх назвами.

Типові форми обліку та списання запасів Акт списання (форма N З-2). 4841 Меню-вимога на видачу продуктів харчування (форма N З-4). 2944.

Harriettcroteau © 2014